ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Відновили, щоб звільнити: головний комунальник Хмельниччини повернувся на посаду через суд

Суспільство 1615
Сергій Дашковський також має отримати середній заробіток за період вимушеного прогулу
Сергій Дашковський також має отримати середній заробіток за період вимушеного прогулу. Фото: adm-km.gov.ua

Після завершення ліквідації управління ЖКГ Сергія Дашковського знову мають звільнити.

Днями ексначальник управління житлово-комунального господарства Сергій Дашковський виграв суд у Хмельницької облдержадміністрації. Згідно з ухвалою окружного адміністративного суду, його мають поновити на колишній посаді та сплатити компенсацію. Проте управління ЖКГ нині перебуває у процесі ліквідації. Тому кореспондентам сайту «Є» перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш пояснив, яка доля чекатиме на поновлення Сергія Дашковського.

Голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет ще наприкінці січня цього року підписав розпорядження про ліквідацію управління житлово-комунального господарства. А 12 березня — звільнив зі займаної посади його начальника Сергія Дашковського. Однак той вирішив, що таке рішення Дмитра Габінета є незаконним, і подав позов до Хмельницького окружного адміністративного суду.

Згідно з текстом ухвали цього органу правосуддя від 3 липня, Сергій Дашковський впродовж 2-16 березня перебував на лікарняному. Саме у цей час було прийнято рішення про його звільнення, що суперечить чинному законодавству. Також під час реорганізації управління ЖКГ, попри наявність рівнозначної вакантної посади, керівництво облдержадміністрації не запропонувало її Сергію Дашковському, а звільнило посадовця.

Тому окружний адміністративний суд задовольнив позов Серія Дашковського й ухвалив поновити його на колишній посаді. Крім того, за період вимушеного прогулу з 18 березня до 3 липня облдержадміністрація має сплатити йому середній заробіток. Без врахування податків він має становити 67 тисяч 220 гривень і 59 копійок.

Щоб виконати ухвалу суду, Дмитро Габінет 9 липня підписав розпорядження про поновлення Сергія Дашковського на посаді начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

За словами першого заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Романа Примуша, Сергія Дашковського на вимогу суду поновили в управління, яке проходить ліквідацію.

«Після остаточної ліквідації управління ЖКГ всі особи, які там працюють, будуть звільнені через припинення діяльності цього структурного підрозділу. Зокрема, й ті, хто поновився там на посаді», — зазначив Роман Примуш.

Читайте також: Кадрова ротація: начальника поліції Хмельниччини призначили керувати правоохоронцями в іншій області

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую