ye-logo.v1.2

Укрзалізниця запустила через Хмельницький потяг Чернівці-Одеса

Суспільство 3393
Потяг Чернівці-Одеса почне курсувати 21-22 липня
Потяг Чернівці-Одеса почне курсувати 21-22 липня. Фото: ілюстративне facebook.com/Ukrzaliznytsia

Також він зупинятиметься у Волочиську та Деражні.

Зі завтрашнього дня, 21 липня, відновлює роботу потяг Чернівці-Одеса. Дорогою він зупинятиметься у Хмельницькому, Деражні й Волочиську. Фактично з часу оголошення карантину він став першим залізничним транспортом, яким можна доїхати до Чернівців.

Потяг №136 Чернівці-Одеса почне щоденно курсувати з Чернівців з 21 липня до 30 вересня, а з 1 жовтня — лише по непарних днях. З Чернівців він відправлятиметься о 15:35 й прибуватиме в Одесу о 10:04 ранку. У Хмельницькому цей потяг зупинятиметься на чотири хвилини о 01:52 ночі. Також у Волочиську він чекатиме на пасажирів дві хвилини о 00:55, а у Деражні — дві хвилини о 02:25.

У зворотному напрямку потяг №136 Одеса-Чернівці почне щоденно курсувати з 22 липня до 1 жовтня, а з 2 жовтня — лише по парних днях. З Одеси він відправлятиметься о 16:44 й прибуватиме у Чернівці о 10:02 ранку. У Хмельницькому цей потяг зупинятиметься на чотири хвилини о 00:23 ночі. Також у Деражні він чекатиме на пасажирів дві хвилини о 23:51, а Волочиську — дві хвилини о 01:24. До того ж, цим залізничним транспортом можна доїхати до Львова, Тернополя та Івано-Франківська.

Пресслужба АТ «Укрзалізниця» також зазначає, що у продажі збільшилася кількість квитків на всі види потягів. Це стало можливо завдяки постанові Кабміну, яка передбачає, що кількість пасажирів у залізничному транспорті має відповідати кількості місць. Натомість донедавна ж продавалися лише половина квитків. Проте, перебуваючи у потягах, пасажирам й надалі потрібно дотримуватися правил карантину. Наприклад, вдягати захисні маски або респіратори.

Нагадаємо, 17-18 липня Укрзалізниця також відновила рух потяга сполученням Кам’янець-Подільський-Київ, який зупинятиметься у Хмельницькому. Загалом через обласний центр нині курсує низка потягів далекого сполучення.

Укрзалізниця також відновила рух низки приміських потягів через Шепетівку, а також — потяг Гречани-Жмеринка.

Читайте також: Відновлення руху потягів: чим доїхати до моря або гір з райцентрів Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую