ye-logo.v1.2

Кам’янець-Подільський суд виправдав жінку, яка продала пиво клієнту без захисної маски

Суспільство 3458
Правоохоронці не надали достатньої доказової бази, щоб у суді довести провину продавчині
Правоохоронці не надали достатньої доказової бази, щоб у суді довести провину продавчині. Фото: ілюстративне pixabay.com

Про це свідчить постанова Кам’янець-Подільського міськрайонного суду, винесена 21 липня.

Згідно з текстом судової постанови, в порушенні карантину звинувачували жительку Кам’янець-Подільського району, яка працює продавчинею у магазині. Вона близько 17-ї години 26 червня продала клієнтові пиво на розлив. Однак той перебував у магазині без вдягненої захисної маски або респіратора.

Правоохоронці побачили в цьому порушення постанови Кабміну щодо протидії COVID-19. Тому вони склали на продавчиню адмінпротокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Обвинувачена не з’явилася на судове засідання, але надіслала письмову заяву з проханням розглядати цю справу за її відсутності. Крім того, вона попросила суд закрити провадження проти неї, адже не вбачає у своїх діях ознак адміністративного правопорушення.

Зрештою Кам’янець-Подільський міськрайонний суд постановив закрити справу. Причиною виправдання продавчині стала «бідність» доказової бази правоохоронців.

«Відсутнє будь-яке підтвердження, що обвинувачувана дійсно працює у магазині. Немає доказів існування закладу, факту продажу пива, а також відеодоказу вчинення правопорушення. Надане письмове пояснення для підтвердження її провини не є достатнім для притягнення особи до адміністративної відповідальності», — мотивував свою постанову суддя.

Наразі постанова суду не набула остаточної сили, адже може бути оскаржена в апеляційному суді впродовж десяти днів з її прийняття.

Читайте також: Хмельницького підприємця судять за поширення неправдивих чуток про коронавірус

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую