ye-logo.v1.2

На Хмельниччині заборонили вилов раків

Суспільство 1610
Хмельницький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства
Хмельницький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Фото: pixabay.com

На порушників складають адмінпротоколи.

З 1 серпня по 20 вересня встановлено осінню заборону на лов раків у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області. Як повідомляє Хмельницький рибоохоронний патруль, такі заходи проводяться з метою охорони популяції раків, аби захистити членистоногих у період другої линьки, під час якої вони найбільш вразливі.

«Линька раків відбувається один-два рази на рік у дорослих особин, а в молодих – щоразу при рості та розвитку. Період формування та зміцнення нового панцира може тривати від одного до півтора місяця. Саме в цей час і діє заборона на вилов цих річкових мешканців. За їх вилов на порушника може чекати як адміністративна відповідальність, так і кримінальна», - йдеться у повідомленні.

Хмельницький рибоохоронний патруль додає, що після закінчення заборони дозволено одній особі за добу перебування на водоймі загального користування виловити не більше 30 раків. Мінімальний його розмір повинен бути не менше, ніж 10 сантиметрів. Забороняється лов раків у темну пору доби із застосуванням підсвічування. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую