ye-logo.v1.2

Рятувальники Хмельниччини отримали спецавтомобілі та квартири

Суспільство 1027
Пожежний автопарк рятувальників області поповнився п\'ятьма автомобілями
Пожежний автопарк рятувальників області поповнився п'ятьма автомобілями. Фото: km.dsns.gov.ua

Автопарк вогнеборців поповнився новою технікою.

Чергове поповнення парку пожежно-рятувальної техніки та житлового фонду відбулося на Хмельниччині.

За повідомленням пресслужби ДСНС області, на озброєння рятувальників Старокостянтинівського та Летичівського гарнізонів, а також Аварійно-рятувального загону спеціального призначення передали дві спеціальні аварійно-рятувальні машини середнього класу на базі Volkswagen Crafter та спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль легкого класу на шасі FORD RANGER.

«Від Хмельницької облдержадміністрації вогнеборці отримали ключі від спеціалізованого автомобіля Mercedes Vito. Від Хмельницької міської ради рятувальники обласного центру отримали пожежний автомобіль першої допомоги на базі Citroen Jumper, а від обласної ради – аварійно-рятувальне спорядження. Зокрема: потужну електростанцію, плаваючу мотопомпу, бензоріз, каркасний намет для розміщення особового складу, теплову пушку для обігріву під час надзвичайних ситуацій, мобільну аварійну освітлювальну установку «Світлова вежа», мотооприскувач для гасіння сухої рослинності, надсучасні водолазні, хімічно-захисні та біологічні костюми, а також засоби індивідуального захисту і дезінфекції», - йдеться у повідомленні пресслужби.

Загалом сьогодні парк пожежно-рятувальної техніки та спецобладнання рятувальників Хмельниччини поповнився на загальну суму понад 19 мільйонів гривень.

Парк пожежно-рятувальної техніки та спецобладнання рятувальників Хмельниччини поповнився на загальну суму понад 19 мільйонів гривень. Фото: km.dsns.gov.ua
Кошти на придбання аварійно-рятувального спорядження були виділили з обласного бюджету. Фото: km.dsns.gov.ua
Щасливими власниками омріяного житла стала 21 родина рятувальників. Фото: km.dsns.gov.ua

Проте найочікуванішою подією сьогоднішнього дня для надзвичайників стало отримання ключів та сертифікатів на житло. Щасливими власниками омріяного житла стала 21 родина рятувальників, серед яких молоді офіцери, рядові бійці ДСНС, учасники АТО та вимушені переселенці зі Сходу країни.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую