ye-logo.v1.2

Власника славутського гриль-бару оштрафували за порушення карантину

Суспільство 1081
Власник закладу не припинив його роботу після 23-ї години
Власник закладу не припинив його роботу після 23-ї години. Фото: ілюстративне pixabay.com

Щоб довести факт правопорушення, правоохоронці надали суду відеозаписи.

Нещодавно Славутський міськрайонний суд виніс постанову оштрафувати власника місцевого гриль-бару «Три Лева». Причиною стало порушення карантинних обмежень. Про це свідчить постанова суду від 4 серпня.

За її текстом, правоохоронці встановили, що 15 липня о 02:20 ночі власник закладу «Три Лева» не забезпечив його закриття о 23-й годині. Крім того, його працівники перебували всередині без вдягнених захисних масок або респіраторів. Цим він допустив порушення постанови Кабміну щодо протидії COVID-19. Відповідно на нього склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Як доказ правоохоронці навели відеозаписи, які підтверджують, що гриль-бар працював після 23-ї години.

Обвинувачений не з’явився до суду на розгляд справи, хоча був попереджений належним чином. Тому судовий процес пройшов без його участі.

Славутський міськрайонний суд постановив оштрафувати підприємця на 17 тисяч гривень. Крім того, він має сплатити 420 гривень і 20 копійок судового збору.

Наразі ця постанова не набула остаточної сили. Впродовж десяти днів з дати її винесення підприємець може її оскаржити в апеляційному суді.

Читайте також: Президент призначив п'ять суддів на Хмельниччині: хто вони

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую