ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

На території колонії в Ізяславі відбуваються антитерористичні навчання

Суспільство 2618
Навчання триватимуть упродовж декількох днів
Навчання триватимуть упродовж декількох днів. Фото: km.dsns.gov.ua

Проводяться вони під координацією СБУ.

В Ізяславі на території виправної колонії відбуваються планові спільні антитерористичні тактико-спеціальні навчання силових структур. Як повідомляють в управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, проводяться вони під координацією Антитерористичного центру Служби безпеки України.

«У масштабних навчаннях, що розпочалися 18 серпня і триватимуть упродовж 4 днів, беруть участь співробітники СБУ, Нацгвардії, Національної поліції, ДСНС, військовослужбовці Державної прикордонної служби та Збройних сил України, Служба зовнішньої розвідки України, Пенітенціарна служба, а також представники органів влади. За легендою навчань диверсійна група мала здійснити на Хмельниччині теракти на об’єктах Державної кримінально-виконавчої служби України», - йдеться у повідомленні.

У ДСНС додають, що в процесі навчань силовики відпрацювали алгоритм спільних дій в умовах, максимально наближених до реальних. Зокрема, рятувальникам, зі свого боку, довелося гасити умовну пожежу, що сталась у приміщенні виробничого цеху, де зберігались горючі матеріали. Там ніби-то забарикадувались 4 злочинці, які захопили в заручники 3-х осіб та погрожували парламентарям, які вели з ними перемовини, предметом, схожим на вибуховий пристрій. Саме вони й спровокували загоряння.

«Загалом у навчаннях взяли участь 24 рятувальники з Ізяслава і Шепетівки на автоцистернах, а також бійці Аварійно-рятувального загону спецпризначення з Хмельницького на спеціальному аварійно-рятувальному автомобілі САРМ-С», - додають у ДСНС.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую