ye-logo.v1.2

Двох священників можуть оштрафувати за хресний хід до Почаєва

Суспільство 3660
У Кам'янці-Подільському хресний хід пройшов 19 серпня
У Кам'янці-Подільському хресний хід пройшов 19 серпня. Фото: з архіву редакції

На них склали протоколи про адміністративні правопорушення.

Про це сьогодні, 26 серпня, під час брифінгу заявив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет.

За його словами, правоохоронці встановили двох осіб причетних до організації хресного ходу до Почаївської лаври, який стартував 19 серпня у Кам’янці-Подільському. Це два священники. Один з них є жителем міста Бар Вінницької області, а інший — Кам’янця-Подільського.

«На обох правоохоронці склали протоколи за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей). Якщо суд визнає їх винну, їм загрожує до 34 тисяч гривень штрафу», — зазначив Дмитро Габінет.

Нагадаємо, у Кам’янці-Подільському хресний хід до Почаївської лаври проходив 19 серпня. Його учасниками стали віряни Української православної церкви (Московського патріархату).

Опісля Дмитро Габінет прокоментував цю ситуацію. Він зазначив, що правоохоронці встановлюють організаторів ходи, адже вона пройшла з порушенням карантинних заходів. Проте облдержадміністрація була позбавлена важелів впливу, щоб не допустити цей захід. Крім того, церковні організації офіційно відмежувалися від її проведення.

Читайте також: Порушення карантину на «My Fest»: чому перенесли судове засідання

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую