ye-logo.v1.2

У Хмельницькому визначили директорів трьох шкіл

Суспільство 2204
Контракти для директорів продовжено на два різні терміни
Контракти для директорів продовжено на два різні терміни. Фото: колаж автора

Керівників обирала конкурсна комісія.

Вчора, 25 серпня, у Хмельницькому відбувся фінальний етап конкурсу на визначення керівників для трьох навчальних закладів міста. Цього разу обирали директорів для НВК № 4, НВО №28 та СЗОШ №19.

За інформацією виконувачки обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надії Балабуст, переможцями конкурсного відбору на посади керівників закладів загальної середньої освіти міста стали:

Прус Олеся Віталіївна стала директоркою Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4, яка до цього працювала вчителькою початкових класів в НВК №4;
Воронецька Наталія Петрівна керуватиме Хмельницькою спеціалізованою загальноосвітньою школою № 19 І-ІІІ ступенів імені академіка Михайла Павловського. До цього вона була заступником директора у спеціалізованій середній ЗОШ №1;
Андрійчук Андрій Васильович виграв конкурс і став директором Хмельницького навчально-виховного об’єднання № 28, яку й досі очолював.

Нагадаємо, цього року у 26 директорів шкіл Хмельницького закінчилися контракти. Другого липня конкурсна комісія визначила сімох керівників. Третього липня, слухання претендентів продовжилися і було обрано ще вісім очільників. Восьмого липня стали відомо імена ще восьми керівників.

«Контракти для директорів продовжено на два різні терміни. Для директорів, які вперше посіли керівні посади, трудовий контракт підписано на два роки. Очільники шкіл, які вже були на керівних посадах – на шість», - розповіла Надія Балабуст.

Читайте також: Умови навчання під час карантину планують змінити

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую