ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Територію навколо водойми у мікрорайоні Озерна продовжать облаштовувати наступного року

Суспільство 5226
Уздовж водойми виклали доріжку
Уздовж водойми виклали доріжку. Фото: автора

Цьогоріч усі роботи з облаштування майже завершили.

Восени минулого року в обласному центрі почали облаштовувати територію навколо водойми, що у мікрорайоні Озерна. Там розчистили чагарники, побудували доріжку та встановили фотозону. Як розповідає начальниця відділу благоустрою міського управління житлово-комунального господарства Тетяна Циб, у планах ще провести освітлення, закупити лавки та урни.

«Загальна вартість проєкту з облаштування ділянки навколо озера – близько 5,5 мільйонів гривень. Цьогоріч бюджетне признання було лиш два мільйони гривень, тому проєкт ми не завершимо повністю у 2020 році», - каже Тетяна Михайлівна.

Довжина доріжки 1,5 кілометра
Біля водойми гуляють та відпочивають хмельничани
Територію розчистили від чагарників

За її словами, зараз доріжку навколо водойми майже завершили вкладати плиткою. ЇЇ протяжність трохи більше 1,5 кілометри. Більше цього річ проводити роботи на об’єкті не будуть. Коли буде фінансування, ймовірно наступного року, тоді й завершать реалізацію проєкту.

Біля озера проводять пікніки
Доріжку цьогоріч добудують

«Не так давно учні ВПУ №11 змайстрували фотозону, яку підрядник встановив на березі озера. Це казкова інсталяція Івасика Телесика на човні біля дерева. Незабаром там встановлять ще табличку, де буде коротко описано зміст казки. Таку ініціативу вихованці планують продовжити й хочуть змайструвати ще декілька таких казкових фотозон. Їх аналогічно розмістять по периметру водойми», - додала Тетяна Циб.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую