ye-logo.v1.2

У Новоушицькій громаді з’явилася ще одна пожежна місцева команда

Суспільство 1061
У Новоушицькій громаді відтепер працює шість місцевих пожежних команд
У Новоушицькій громаді відтепер працює шість місцевих пожежних команд. Фото: надані Новоушицькою ОТГ

Сьогодні, 31 серпня відкрили приміщення для рятувальників.

Це вже шоста місцева пожежна команда у Новоушицькій громаді, яка налічує 56 населених пунктів. Ще дві планують відкрити у найближчий рік. Про це розповів завідуючий сектором з питань цивільного захисту Новоушицької ОТГ Микола Гринчук.

«Місцева пожежна команда працюватиме у селі Заміхів. Приміщення, а колись там була баня, для рятувальників відремонтували, повикидали перегородки, зробили браму, облагородили територію, насадили дерева, посипали гравієм, тобто відновили територію для нормального функціонування», – розповідає Микола Миколайович.

Каже, автомобіль для рятувальників передали з обласного управління ДСНС. Ремонтні роботи допомогли зробити місцеві фермери, які працюють на території обслуговування пожежної команди.

Як зазначив голова Новоушицької громади Олег Московчук, із бюджету громади придбали тільки мотопомпу і твердопаливний котел, а минулого року закупили для рятувальників спецодяг. Решту – допомогли місцеві підприємці.

Загалом облаштування приміщення і території місцевої пожежної команди обійшлося орієнтовно у 90 тисяч гривень.

У місцевій команді працюватимуть троє професійних рятувальників і допомагатимуть четверо добровольців

«В нашій громаді це вже шоста місцева пожежна команда. Тут будуть працювати троє рятувальників, яких фінансує місцевий бюджет і допомагатимуть четверо добровольців, які ще минулого року пройшли відповідне навчання в рамках Програми «U-LEAD з Європою». Для того, щоб забезпечити нормальну роботу рятувальників на усій території громади, нам треба щонайменше ще дві таких команди. Але їх плануємо відкрити десь протягом року», – пояснює Микола Гринчук.

Розрахунок місцевих бригад робили за площею громади із розрахунку, щоб одна місцева команда обслуговувала орієнтовно сім населених пунктів. При такому розрахунку час доїзду рятувальників у будь-яку точку території, що обслуговують, коливається в межах 15 хвилин.

Зараз у громаді працює 16 рятувальників, які отримують зарплатню із місцевого бюджету, а допомагають їм 12 добровольців. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую