ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький суд вирішив не штрафувати водія маршрутки за порушення карантину

Суспільство 1210
Суд обмежився усним зауваженням водію
Суд обмежився усним зауваженням водію. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Чоловік перевозив більше пасажирів, аніж це дозволялося у постанові Кабміну.

Нещодавно Хмельницький міськрайонний суд визнав місцевого водія маршрутки винним у порушенні карантинних заходів. Проте орган правосуддя вирішив звільнити чоловіка від адміністративної відповідальності. Про це свідчить постанова від 25 серпня.

Згідно з її текстом, вранці 25 червня правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення на водія автобусу №47, який працює у ТОВ «Рембуд-Транс». Причиною цього стало порушення чоловіком вимог постанови Кабміну щодо протидії COVID-19. Тобто кількість пасажирів у маршрутці обвинуваченого перевищувала кількість сидячих місць. Як доказ працівники поліції надали суду фотографії та відеозаписи. До того ж під час розгляду справи водій визнав свою провину.

Хмельницький міськрайонний суд зрештою визнав чоловіка винним у порушенні карантинних заходів. Але постановив звільнити його від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням, а справу проти нього — закрити.
«Враховуючи ступінь його вини, відсутність негативних наслідків від вчиненого правопорушення, відсутність шкоди для інших суд вважає, що вчинене адміністративне правопорушення є малозначним», — зазначено у постанові.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже може бути оскаржена в апеляційному суді впродовж десяти днів з дати її винесення.

Нагадаємо, цього місяця за порушення карантину судили ще одного водія ТОВ «Рембуд-Транс». У тому випадку орган правосуддя також обмежився усним зауваженням.

Читайте також: Один з районів Хмельниччини перевели в «помаранчеву» зону епідеміологічної небезпеки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую