ye-logo.v1.2

Рибоохоронний патруль зафіксував сімдесят правопорушень за місяць

Суспільство 623
45 адміністративних справ передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності
45 адміністративних справ передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності. Фото: рибоохоронного патруля

Порушники завдали збитків на понад 173 тисячі гривень.

У серпні на Хмельниччині викрито 70 порушень правил рибальства, з яких 31 - грубі. Як повідомляють у пресслужбі рибоохоронного патруля Хмельниччини, протягом місяця інспектори провели 54 рибоохоронних рейди. На рибалок склали 13 протоколів за порушення правил рибальства, 15 - за незаконне придбання чи збут водних біоресурсів. Крім цього, оформлено 10 актів виявлення та вилучення безгосподарського майна.

«За цей період на порушників накладено штрафів на суму 1 309 гривень. Збитки, завдані рибному господарству, склали 173 417 гривень», - зазначають рибохоронці.

Під час проведених рибоохоронних заходів інспектори вилучили понад 305 кілограм водних біоресурсів. Також вилучено 64 одиниць заборонених знарядь лову та ще 23 одиниці - за актами виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

Довідково: Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно до постанови КМУ «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за одну незаконно виловлену особину коропа – 306 гривень., тарані – 85 гривень. та карася сріблястого – 17 гривень.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую