ye-logo.v1.2
22 Жовтня, 2020

В ОДА пояснили, чому завод у Волочиську не повністю пішов на карантин

Суспільство 3348
Не зважаючи на запроваджений карантин, деякі працівники продовжують роботу на заводі у Волочиську
Не зважаючи на запроваджений карантин, деякі працівники продовжують роботу на заводі у Волочиську. Фото: ілюстративне unsplash.com

Частина працівників продовжують ходити на роботу.

Через спалах коронавірусу на заводі «МоторСіч», що у Волочиську, підприємство було закрито на карантин. Як писав сайт «Є» раніше, інфікування виявили у 89 його працівників. Всього на заводі працюють 1361 особи. Завод мав перебувати на повноцінному карантині мінімум 14 днів, однак, як виявилося, частина робітників продовжують свою діяльність.

Ситуацію прокоментувала під час брифінгу сьогодні, 2 вересня, заступниця голови ОДА Оксана Ситницька.

«На сьогодні нових підтверджених випадків COVID-19 серед працівників заводу немає. Підприємство переведено на карантин, воно не працює. Але є напрями діяльності заводу, які мають бути забезпечені навіть під час карантину. У тому числі це дезінфекційні роботи, охорона, - пояснює вона. - Тому деякі працівники продовжують ходити на роботу, якщо вони не є контактними, і звісно, якщо в них немає виявленого коронавірусу».

Як додала Оксана Ситницька, основна частина працівників «МоторСічі» все ж перебуває на карантині.

Нагадаємо, сьогодні, 2 вересня, інфікування підтвердили у ще 77 жителів області. Також зросла кількість летальних випадків. Внаслідок інфікування коронавірусною інфекцією померло ще троє мешканців Хмельниччини. Всього в області підтверджено 55 летальних випадки. Серед нових випадків інфікування є троє медиків, два працівники Хмельницької АЕС. Ще один випадок коронавірусу виявили в Управлінні культури і туризму Хмельницької міської ради.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую