ye-logo.v1.2

Хмельницький відмовився обмежити кількість пасажирів: як курсуватиме транспорт

Суспільство 19240 1
У Хмельницькому громадський транспорт перевели у спецрежим
У Хмельницькому громадський транспорт перевели у спецрежим. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Запровадження «помаранчевого» рівня передбачає вимогу перевозити лише половину пасажирів.

Сьогодні, 11 вересня, хмельницька комісія з техногенно-екологічної небезпеки вирішила, що з понеділка громадський транспорт міста буде переведено у спецрежим. Таке рішення пов’язано зі запровадженням в обласному центрі «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки. Це означає, що у хмельницькому громадському транспорті мало би бути заповнено лише половина сидячих місць. Однак в місті відмовилися від цього.

Заступник Хмельницького міського голови Андрій Бондаренко пояснив кореспондентам сайту «Є», що переведення громадського транспорту в спецрежим не позначиться на хмельничанах. Вони зможуть користуватися транспортом, як і раніше. Тобто у ньому мають бути заповнені лише «сидячі» місця.

«Помаранчевий» рівень означав наповненість транспорту лише на половину. Проте це означало би скупчення людей на зупинках, що збільшувало би ризик інфікування коронавірусом, — розповідає Андрій Бондаренко. — Переведення транспорту в спецрежим дозволяє розміщати пасажирів на всіх сидячих місцях. Ми вже проінформували правоохоронців про його запровадження з 14 вересня. Тому вони не можуть вимагати у перевізників наповненості лише половини місць».

Він додав, що запровадження такого спецрежиму не вимагатиме у хмельничан проїзд за спецквитками. За ними лише у пікові години курсує 12 тролейбусів.

«Однак ми закликаємо жителів міста користуватися громадським транспортом за нагальної потреби. Якщо можна пройти пішки, краще пройтися пішки. Не варто наражати себе на зайву небезпеку. Крім того, у громадському транспорті можна перебувати лише у вдягненій захисній масці або респіраторі», — наголосив Андрій Бондаренко.

Читайте також: Додалося майже півтори сотні хворих на Covid-19. В області розгорнуть ще дві лікарні

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую