ye-logo.v1.2

У Летичеві за кошти благодійників придбали спецавтомобіль швидкої допомоги

Суспільство 1084
Автомобіль траспортуватиме важкохворих
Автомобіль траспортуватиме важкохворих. Фото: Летичівська районна державна адміністрація

Транспортний засіб призначений для перевезення важкохворих.

Для Летичівської центральної районної лікарні придбали сучасний автомобіль для надання невідкладної допомоги та транспортування важкохворих в спеціалізовані заклади. Про це повідомляє Летичівська районна державна адміністрація на сторінці у фейсбуці.

«Для транспортування важкохворих пацієнтів медзаклад з 2005 року використовував автомобіль «Газель», який був недостатньо оснащений. Завдяки залученню відповідального бізнесу нещодавно КНП «Летичівська центральна районна лікарня» придбала сучасний автомобіль для надання невідкладної допомоги та транспортування важкохворих в спеціалізовані заклади – автомобіль спеціалізований медичної допомоги ТК – СTRB-МБ на базі автомобіля Citroеn Berlingo», - йдеться у повідомленні.

Головний лікар, Віктор Зьомко, повідомив, що транспортний засіб оснащено всім необхідним обладнанням для надання кваліфікованої допомоги пацієнтам.

«Все це надає більше можливостей для лікарів, які приїжджають на виклик, де потрібно терміново транспортувати важкохворих до медичних установ на різні відстані. На новому автомобілі бригада матиме більше можливостей для надання екстреної, своєчасної та якісної медичної допомоги населенню району», - зазначив медик.

Вартість придбаного автомобіля 717,6 тисячі гривень. До збору коштів на авто долучились п’ять місцевих підприємств. Також з бюджету лікарні було виділено власно зароблені кошти та надано гроші платників податків Летичівської селищної ради.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую