ye-logo.v1.2

Обласна прокуратура отримала нового керівника: хто він та що задекларував

Суспільство 1817
Олексій Олійник (праворуч) - прокурор Хмельницької області
Олексій Олійник (праворуч) - прокурор Хмельницької області. Фото: khmel.gp.gov.ua

Керівника представили колективу.

У Хмельницькому колективу обласної прокуратури представили нового керівника — Олексія Олійника. Про це повідомляють на сайті прокуратури Хмельниччини.

«Заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца представив колективу Хмельницької обласної прокуратури керівника — Олексія Олійника. Він роботу в органах прокуратури розпочав у 2002 році на посаді помічника прокурора Деражнянського району, згодом обіймав керівні посади в органах прокуратури області», - йдеться у повідомленні.

До призначення на посаду керівника обласної прокуратури обіймав посаду прокурора відділу запобігання правопорушенням в органах прокуратури управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора. З 11 вересня 2020 року — керівник Хмельницької обласної прокуратури.

Згідно із біографією, яка розміщена на сайті прокуратури, Олексію Олійнику 40 років, він родом із міста Хмельницького. Навчався у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова та Одеській національній юридичній академії. Одружений, виховує сина та доньку.

Декларації Олексія Леонідовича як кандидата на посаду прокура немає, однак є звіт про статки за 2019 рік, коли він був ще прокурором відділу. Згідно із цим документом, у його власності, земельна ділянка й недобудоване приміщення у селі Куражин Новоушицького району, житловий будинок та три ділянки у селі Ружичанка Хмельницького району. Користується двома транспортними засобами – легковиками «Ford Kuga» та «Fiat Doblo», якими володіють інші особи.

Щодо фінансового забезпечення, то у 2019 у прокуратурі йому нарахували 571 051 гривню зарплати, 14 134 гривні отримав бонусів від одного із українських банків, 10 807 гривень доходу від надання майна в оренду та 193 029 гривень пенсії.

Дружина прокурора має квартиру площею 91,2 квадратних метрів та нежитлове приміщення над квартирою площею 88,6 квадрата у Хмельницькому, земельну ділянку в селі Зелені Курилівці Новоушицького району. Дохід від надання майна в оренду склав минулого року 14 915 гривень, 8 505 гривень процентів отримала від банку, 4 000 гривень мала в якості відшкодування вартості путівки на оздоровлення дитини, 10 320 гривень — соціальних виплат у зв’язку з народженням дитини та, як і чоловік, 190 952 гривень пенсії.

Подружжя спільно володіло торік 27 тисячами доларів та 105 тисячами гривень на банківських рахунках.

Нагадаємо, що 5 вересня від ускладнень, спричинених Covid-19, помер прокурор Хмельницької області Олег Синишин.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую