ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

На Хмельниччині фермер незаконно отримував прибуток від шкільної землі

Суспільство 728
Земельна ділянка розташовану за межами села Кремінна Городоцького районну.
Земельна ділянка розташовану за межами села Кремінна Городоцького районну.. Фото: ілюстративне: allkharkov.ua

У прокуратурі кажуть - неправомірне використання землі припинили.

Земельну ділянку вартістю понад 700 тисяч гривень, яка без належного оформлення обробляв фермер, повернули навчальному закладу. Про це повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі. 

"Городоцькою місцевою прокуратурою виявлено факт незаконного використання приватним агровиробником земель, наданих державою у постійне користування загальноосвітній школі. Встановлено, що між навчальним закладом та фермерським господарством укладено договір, відповідно до якого у користування суб’єкта господарювання строком на 7 років передано земельну ділянку площею 21 гектарів", - йдеться на сайті прокуратури.

Земельна ділянка розташовану за межами села Кремінна Городоцького районну.

У прокуратурі кажуть, під виглядом цього правочину насправді приховано оренду землі та у порушення вимог законодавства зазначена земельна ділянка фактично використовувалась фермерським господарством для отримання прибутку. Окрім цього, повноважень розпоряджатись цією землею, за відсутністю рішення відповідного органу влади та без проведення аукціону, школа не мала.

Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати вказаний договір недійсним та звільнити земельну ділянку. Під час судового розгляду позову відповідачами договірні відносини розірвано та неправомірне використання землі вартістю близько 700 тис грн припинено.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую