ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На «китайському» відрізку дороги знову розпочалися роботи

Суспільство 1920
На ділянці дороги М-12 розпочалися роботи
На ділянці дороги М-12 розпочалися роботи. Фото: Зі сторінки Укравтодору у Фейсбуці

В Укравтодорі кажуть – обстежили виконання робіт попреднім підрядником.

На 40-кілометровій ділянці дороги М-12 у Хмельницькій області, яка стала відомою, як «китайська», розпочалися ремонтні роботи. Це ділянка дороги, яка з‘єднує село Голосків Летичівського району із кордоном Хмельницької та Вінницької областей. Про це повідомляють в Укравтодорі. «На ділянці автодороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, протяжністю 42 км почалися ремонтні роботи. Всього в 2020 році в рамках Великого будівництва в області ремонтуються 98 км дороги М-12», – повідомили у відомстві.
Вже проведено обстеження виконаних робіт попереднім підрядником, очікують лабораторне заключення щодо їх якості. Тим часом дорожники вже приступили до земляних робіт.
Ремонт виконується у рамках реалізації проєкту, що фінансується Міжнародним банком реконструкції та розвитку, під назвою «Розвиток дорожньої галузі».
«Проєкт був розпочатий ще у 2018 році, однак за рік через невиконання запланованих обсягів робіт договір з китайським підрядником розірвали. 20 травня 2020 року державне агентство Укравтодор уклало контракт з компанією ОНУР ТААХХУТ, термін дії – 18 місяців», – зазначили в Укравтодорі. 

Варто зазначити, що нещодавно голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет повідомляв, що на "сумнозвісній ділянці китайського відрізку дороги ведуться підготовчі роботи". 

Нагадаємо, у Службі автомобільних доріг Хмельницькій області запевняли, що капітальний ремонт дороги на Летичів мав стартувати до кінця літа

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую