ye-logo.v1.2

«Дорога в жахливому стані»: яка ситуація із ремонтом «китайської» ділянки автошляху на Хмельниччині

Суспільство 16686
Окремі ділянки дороги на відрізку Хмельницький-Летичів, відремонтовані і освітлені
Окремі ділянки дороги на відрізку Хмельницький-Летичів, відремонтовані і освітлені . Фото: автора

Офіційно дорогу мають відремонтувати до кінця 2021 року.

Сумнозвісна китайсько-турецька ділянка дороги знаходиться в жахливому стані. Так зазначив під час брифінгу голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет. Він зазначив, що певні роботи на цій ділянці ведуться, хоча й не активно, поки що.

Капітальний ремонт дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, на відрізку від Хмельницького у бік Летичева, мала проводити китайська компанія «Сіньцзянь Комюнікейшн Констракшн Ґруп», яка у квітні минулого року припинила свій контракт. Згодом визначили, що дорогу ремонтуватиме турецька компанія «Onur Taahhut Tasimacilik Insaat Ticaret ve Sanayi A.S.».

Роботи мали розпочатися ще у серпні, але поки активного ремонту на тій ділянці дороги, не ведеться. За словами голови Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитра Габінета, поки там ведуться підготовчі роботи.

«Наприклад, встановлений відповідний завод із виробництва асфальтової суміші, який вже має розпочати працювати. Друге, вже почалися певні земляні роботи, які є підготовчими для реалізації цього проєкту. Вже перерахована перша частина коштів, аванс для компанії «Онур». Тобто, підготовчі роботи здійснюються, кошти перераховані, активна фаза робіт має найближчим часом розпочатися. Є певні процедури, які мають бути завершені», – пояснив голова ОДА.

Чиновник зазначає, що проєкт будівництва ділянки дороги М-12 розрахований на 18 місяців і всі роботи мають бути завершені до 31 грудня 2021 року.

«До 31 грудня 2021 року – це той термін, до якого проєкт має бути завершений. Часу є достатньо для цієї роботи і вони будуть виконуватися згідно із графіком, який зараз, до речі, також погоджується із «Укравтодором». Можливо там будуть внесені певні корективи, або в бік зменшення часу для ремонту дороги, або збільшення. Але проблем, щодо блокування роботи немає», – переконує Дмитро Габінет.

Варто зазначити, що у Службі автомобільних доріг Хмельницькій області запевняли, що капітальний ремонт дороги на Летичів мав стартувати до кінця літа.

Читайте також: Деталі будівництва хмельницького сміттєпереробного заводу розповіли у «Розумному довкіллі».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую