ye-logo.v1.2

Дитячі санаторії на Хмельниччині працюватимуть лише у сезон

Суспільство 1357
Заклади працюватимуть лише з квітня по вересень
Заклади працюватимуть лише з квітня по вересень. Фото: з архіву

Раніше заклади приймали дітей круглорічно.

Сьогодні, 24 вересня, на сесії Хмельницької обласної ради, яку сайт «Є» транслював в прямому ефірі, депутати розглянули питання про переведення із цілорічного на сезонний режим роботи кількох дитячих санаторіїв області.

Зокрема мова йде про чотири заклади: Староушицький обласний дитячий санаторій «Дністер», Великожванчицький обласний дитячий пульмонологічний санаторій, Кам’янець-Подільський обласний дитячий спеціалізований санаторій та Обласний дитячий спеціалізований санаторій «Світанок» (село Маліївці Дунаєвецького району).

Відтак, депутати підримали таке рішення 47-ми голосами. Згідно з ним, заклади працюватимуть та прийматимуть дітей на оздоровлення лише шість місяців на рік - з квітня по вересень.

Нагадаємо, раніше на сесію декілька разів виносилось питання ліквідації трьох дитячих санаторіїв - Кам’янець-Подільського обласного дитячого санаторію, обласного дитячого спеціалізованого санаторію «Світанок» (с. Маліївці Дунаєвецького району) та Великожванчицького обласного дитячого пульмонологічного санаторію (с. Великий Жванчик Дунаєвецького району). Причиною закриття називали те, що ці заклади не входять у перелік тих, які отримуватимуть фінансування від Національної служби здоров'я. І фінансування цих закладів з обласного бюджету також не було передбачене.

На минулій сесії 24 червня депутати мали вчергове розглянути питання ліквідації цих трьох санаторіїв, однак, тоді це питання з розгляду зняли.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую