ye-logo.v1.2

Нове керівництво ДБР у Хмельницькому: аналіз декларацій правоохоронців

Суспільство 6844
З ліва на право — Владислав Васильєв, Олександр Томусяк, Олександр Мельников
З ліва на право — Владислав Васильєв, Олександр Томусяк, Олександр Мельников. Фото: колаж автора

Декларації директора управління немає у вільному доступі.

На початку липня цього року керівників територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому відсторонили від роботи. Їм інкримінували перевищення службових повноважень під час вилучення військового майна. А вже на початку вересня особовому складу теруправління представили нового директора – Владислава Васильєва та двох його заступників – Олександр Томусяка та Олександра Мельникова.

Сайт «Є» поцікавився, що ж задекларували новопризначені керівники, хто вони та де працювали раніше.

Отож, Владислав Васильєв – родом із Харкова, протягом 2015-2019 років був заступником начальника Управління — начальником відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України у Волинській області. У 2020 році перебував на посадах помічника, заступника керівника Патронатної служби Державного бюро розслідувань. Згідно із певними юридичними нюансами та наказом Державного бюро розслідувань про перелік відомостей, що становлять службову інформацію, його декларація засекречена і її немає у вільному доступі на сайті НАЗК.

Заступник директора теруправління Олександр Томусяк – хмельничанин. Протягом 2014-2020 років був старшим слідчим в особливо важливих справах управління досудового розслідування Головного слідчого управління СБ України. У 2020 році перебував на посаді заступника керівника Управління з розслідування кримінальних правопорушень, вчинених працівниками правоохоронних органів та суддів, Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань. Декларація Олександра Станіславовича доступна на сайті НАЗК. До речі, це перший публічний звіт правоохоронця.

Згідно із документом, Олександр Станіславович разом із дружиною, сином та донькою має у власності квартиру у місті Києві площею 98,4 квадратних метрів. Придбане житло у 2017 році, однак оціночної вартості нерухомості на момент набуття у власність не вказано. Користується автомобілем «Toyota RAV4», який є власністю матері ДБРівця. Придбана автівка у 2019 році за 760 000 гривень.

Серед доходів правоохоронця – заробітна плата нарахована у Службі безпеки України розміром 371 960 гривень. Разом із дружиною Олександр Томусяк торік зберігав готівкою 950 000 гривень. Окрім того, у вересні 2020 отримав одноразову грошову допомога у зв'язку зі звільненням з військової служби в СБУ – 369 803 гривні.

Ще один заступник Владислава Васильєва — Олександр Мельников, родом з міста Бердянськ Запорізької області. Протягом останніх двох років працював заступником директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві. Декларація Олександра Мельникова, як і Олександра Томусяка, вперше опублікована публічно.

У власності заступника ДБР лише квартира в Києві площею 87.45 квадратних метрів. У 2019 році йому нарахували 874 454 гривні зарплати у Територіальному управлінні Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві. Користується він автомобілем «Hyundai Sonata», який у власності Ольги Мельникової. Родинних стосунків із вказаною особою у декларації не зазначено.

Дружина ДБРівця, Віолета Мельникова, має дві квартири у столиці, земельну ділянку та недобудований будинок в селі Осещина Вишгородського району Київської області. Торік у ПАТ «Аграрний фонд» нарахували 250 050 зарплати, ще 9 676 гривень отримала в якості медичного страхування від компанії, де працювала. Готівкові збереження склали 140 000 гривень та 4 200 доларів.

Читайте також: На Хмельниччині звільнили декількох керівників комунальних закладів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую