ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

Хмельницьке відділення Укрпошти №13 переїхало

Суспільство 1096
У Хмельницькому є наразі 23 відділення Укрпошти, а загалом по області їх налічується більше 600
У Хмельницькому є наразі 23 відділення Укрпошти, а загалом по області їх налічується більше 600. Фото: автора

Тепер воно розташовується на вулиці Соборній, 16.

Хмельницьке відділення Укрпошти №13, яке довгий час обслуговувало клієнтів у приміщенні на вулиці Кам’янецькій, 50, переїхало. Відтепер, хмельничани зможуть відправляти та отримувати посилки, листи, сплачувати комунальні платежі, передплачувати газети та отримувати інші поштові послуги у приміщені на вулиці Соборній, 16 (неподалік ЦНАПу).

Заступниця директора з розвитку мережі Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта» Алла Рудик розповіла, про причини переїзду: «Ми хотіли, щоб усім нашим клієнтам було зручно та комфортно – тому ми переїхали зовсім недалеко – до нового офісу, який розміщений неподалік ЦНАПу, овочевого ринку в досить людному місці. Тут з’явилися нові меблі та нова комп’ютерна техніка. Сподіваюся, що хмельничанам буде зручно користуватися послугами Укрпошти у цьому відділенні», - каже Алла Рудик.

До речі, відділення Укрпошти №13 обслуговує за день близько 1300 хмельничан. Листоноші працюють на семи ділянках, до яких входять понад сім тисяч дворів.

У цьому відділенні містяни зможуть скористатися близько пів сотнями послуг – починаючи від передплати та відправлення/отримання посилок, закінчуючи виплатами пенсій та перерахунком коштів у будь-які куточки світу.
Нове місце розташування відділення №13 є досить зручним
Відділення Укрпошти №13 обслуговує за день близько 1300 хмельничан

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую