ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Керівник МОЗу проінспектував медзаклади Хмельниччини

Суспільство 2923
Глава Міністерства охорони здоров
Глава Міністерства охорони здоров'я перебував з візитом на Хмельниччині вчора, 2 жовтня. Фото: adm-km.gov.ua

Максим Степанов відвідав Хмельницьку обласну лікарню, Хмельницький обласний патологоанатомічний центр та Старокостянтинівську центральну районну лікарню.

Керівник МОЗу проінспектував медзаклади Хмельницької області, поспілкувався з медичним персоналом регіонів. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької облдержадміністрації.

«На Хмельниччині міністр відвідав Хмельницьку обласну лікарню, Хмельницький обласний патологоанатомічний центр та Старокостянтинівську центральну районну лікарню», - повідомляють у пресслужбі ОДА.

Максим Степанов підкреслив, що держава в повному обсязі фінансує лікування хворих на COVID-19 в умовах стаціонару.

«Ми в повному обсязі перераховуємо кошти за лікування хворих в умовах стаціонару. Міністерство повністю порахувало, скільки коштує лікування одного хворого у лікарні. Пацієнти не повинні сплачувати за своє лікування, перебуваючи у стаціонарі, за це вже заплатила держава», – підкреслив Міністр.

Максим Степанов повідомив, що МОЗ планує до кінця жовтня забезпечити поставку в країну препарату «Ремдесивір», який показав високу ефективність у лікуванні коронавірусної хвороби. Фото: adm-km.gov.ua

Він також повідомив, що МОЗ планує до кінця жовтня забезпечити поставку в країну препарату «Ремдесивір», який показав високу ефективність у лікуванні коронавірусної хвороби. Очікується, що уже найближчим часом він почне поступати у вітчизняні лікарні. Крім цього, міністр наголосив на необхідності дотримання встановленого МОЗом алгоритму госпіталізації хворих на COVID-19.

«Людина, у якої з’явилися певні ознаки коронавірусної хвороби, повинна звернутися до сімейного лікаря. Вона не мусить їхати в лабораторію, самостійно здавати аналізи. Сімейний лікар повинен одразу викликати бригаду, яка візьме відповідний тест», – уточнив Максим Степанов.

Також при зустрічі з лікарями керівник МОЗу зазначив, що виплати надбавок медикам за роботу з хворими на COVID-19 відбуваються у повному обсязі, за винятком поодиноких випадків, на які Міністерство охорони здоров’я оперативно реагує.

Міністр наголосив на необхідності дотримання встановленого МОЗом алгоритму госпіталізації хворих на COVID-19. Фото: adm-km.gov.ua

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую