ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на 7 жовтня: циклон не відступає

Суспільство 1182
Середа обіцяє бути дощовою
Середа обіцяє бути дощовою. Фото: автора

Синоптики прогнозують дощ із рвучким вітром.

У середу, 7 жовтня, на території Хмельницької області дощитиме. За прогнозом Українського гідрометеорологічного центру, температура повітря вночі +8..+10 градусів, вдень +17..+19. Вітер поки що залишається південно-східного напрямку, поривчастий зі швидкістю 5-10 метрів.

За інформацією сайту «Гісметео», завтра вдосвіта розпочнеться дощ, який йтиме до обіду. Далі на небі буде хмарно з проясненням. Нічна температура з +12 градусів підніметься вдень до +18.

Хмарну, однак без опадів погоду обіцяє для жителів області ресурс «Синоптик». За їхнім прогнозом, небо в першій половині дня буде вкрите хмарами, а вже пообіді з’явиться сонце. Вночі стовпчик термометру зупиниться на поділці +11 градусів, вдень підніметься до +18.

За прогнозом синоптика Наталки Діденко, середа обіцяє бути дощовою, із рвучким вітром. Вдень ще буде порівняно тепло, до +18, +19 градусів.

«Погода, хоча й не притискає холодом, але стрибками атмосферного тиску, похмурістю та дощовим вітром все ж нагадує, що треба уважніше прислухатися до себе, одягатися відповідно прогнозу і, власне, самій погоді, не давати додаткових шансів знайомим, щорічним й новим вірусам», - пише Наталка Діденко.

Згідно з народними віруваннями, 7 жовтня вшановується пам'ять святої Фекли. У народі ще називають цей день Фекли Заревниці. Тепер ночі стають все темнішими, день відходить «кінськими кроками». Зазвичай на Феклу варто збирати буряк з городу. Щоб дізнатись про майбутню зиму, спостерігали за дубом: якщо на ньому багато жолудів – до теплої зими і «хлібного» літа.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую