ye-logo.v1.2

На правах реклами Портрет, який приносить щастя

Суспільство 1879
Портрет, що приносить щастя - вірити в силу зображення чи ні – справа кожного. Але віра має дуже велику силу, і, можливо, саме вона наділяє портрет чудодійними властивостями
Портрет, що приносить щастя - вірити в силу зображення чи ні – справа кожного. Але віра має дуже велику силу, і, можливо, саме вона наділяє портрет чудодійними властивостями

Його написав вуличний художник, чиє ім’я невідоме

Наше життя містить чимало невідомого і загадкового. До прикладу, певні слова чи предмети приносять удачу, а інші – навпаки. Досі точно невідомо, що наділяє силою амулети, обереги й талісмани. Такі явища ми називаємо надприродними. Хтось їх боїться, а хтось, навпаки, вірить в їхню силу і сподівається на допомогу.

До таких загадок належить і портрет молодої дівчини, який приносить щастя. Історію цього портрета вже розповідали на сторінках «Сімейної газети» у 2003 та 2007 роках. Проте інтерес до загадкового зображення у суспільстві не зникає. Тож на прохання читачів, «Сімейна газета» публікує копії портрету та його історію
.
У той час подібних портретів було чимало, проте таємничу силу мав лише один

В одному італійському містечку мешкала родина Карбоне. Подружжя мріяло про дітей, але дружина ніяк не могла завагітніти, лікарі ставили невтішний діагноз. У 1897 році Луїджі Карбоне побачив у вуличного художника портрет красивої чорнявої дівчини. Йому цей образ дуже сподобався, він вирішив купити картину і подарувати своїй дружині. Незабаром після цього справи у Луїджі пішли вгору. Навіть незначні угоди приносили несподіваний дохід, і він розбагатів. У цей період стався ще один дивовижний для сім’ї випадок: всупереч діагнозу лікарів дружина Луїджі завагітніла і народила здорових близнюків.

Портрет, який приніс щастя у родину Карбоне, не є визначним твором мистецтва. На полотні невідомого художника зображена вродлива дівчина. У той час подібних картин, на яких зображувалися красиві дівчата, було безліч. Якби не таємнича сила, якою володіє портрет, можливо, це зображення ніколи б не привернуло настільки широку увагу.

Портрет, що приносить щастя, був надрукований вперше в Сімейній газеті в 2003 році
Стаття в "Сімейній газеті" про портрет, що приносить щастя, яка вийшла в 2003 році
Портрет, що приносить щастя, був надрукований в Сімейній газеті ще й в 2007 році
У 2007 році вийшов календарик із портретом, який приносить щастя
Календарик із портретом, який "Сімейна газета" випустила в 2020 році

Перші випадки таємничої сили

Зв’язок портрета дівчини зі щасливими моментами у родині був виявлений завдяки одному випадку. Коли сім’я Карбоне вирішила виконати в будинку капітальний ремонт, їм довелося винести з нього всі предмети, зокрема і портрет. Несподівано сім’ю почали переслідувати нещастя: хвороби, пожежа у будинку. Одного разу, перебуваючи в роздумах, Луїджі згадав про портрет. І щоб хоч якось втішитися, приніс його і повісив на місце. Й одразу родину полишили усі негаразди. Саме тоді Карбоне зрозумів, що портрет володіє певною силою, яка робить усіх, хто мешкає у будинку, щасливими. Відтоді картину ніколи не знімали зі свого місця.

У 1938 році син Карбоне Маріо вирішив поїхати до Америки. Батько зробив з портрета копію і подарував її синові. Він завжди тримав репродукцію при собі, й успіх повсякчас його супроводжував. А Маріо не втомлювався дякувати за це долі.

Картина передавалася в родині Карбоне від одного покоління до іншого, і у кожного було щасливе життя. Всі члени сімейства досягали в житті бажаного і свій добробут пов’язували з красивою дівчиною, зображення якої, як і раніше, висіло на стіні в будинку Карбоне. Копії, зроблені з цієї картини, сім’я Карбоне дарувала друзям. І так вони зрозуміли, що портрет допомагає не лише їм, але й усім, хто вірить в його чудодійну силу.

Копій портрету, що приносить щастя, є чимало
Копій портрету, що приносить щастя, є чимало
Копій портрету, що приносить щастя, є чимало
Копій портрету, що приносить щастя, є чимало

Поява в пресі

Чутки про портрет, який приносить щастя, дійшли і до журналістів. Після декількох інтерв’ю, взятих у членів сім’ї Карбоне, і їхнього дозволу репродукцію картини розмістили в американському популярному тижневику. Читачам пропонувалося вирізати цей портрет і помістити в оселі, щоб і їхнє життя стало щасливішим. Після цього у редакцію надійшла величезна кількість листів, в яких люди розповідали, як їхнє життя змінювалося на краще. У когось починав приносити великі прибутки бізнес, хтось виліковувався від важких хвороб, а хтось стрімко просувався кар’єрними сходами. Фото дівчини надрукували інші видання, зокрема і європейські. З появою інтернету портрет став доступним ще більшій кількості людей. Різні сайти розміщували копії цього зображення. Разом з цим – коментарі людей з різних країн про те, як їхнє життя змінилося чи не змінилося після того, як зображення помістили у себе вдома чи в офісі.

Скажемо чесно, відгуки різні. Хтось зауважує, що вдалося знайти нову високооплачувану роботу, комусь віра у чудодійну силу зображення допомогла влаштувати особисте життя. Інші ж відмічають, що після придбання портрету їхнє життя жодним чином не змінилося. Є й такі, хто вважає, що портрет приніс у їхнє життя чвари чи нестабільність.

По-різному можна ставитися до цих розповідей, як і до усього таємничого. Вірити в силу зображення чи ні – справа кожного. Але віра має дуже велику силу, і, можливо, саме вона наділяє портрет чудодійними властивостями.
Ви теж можете помістити такий портрет у себе в оселі і переконатися, чи справді він допомагає.

А про те, чи змінилося ваше життя після цього, просимо написати в редакцію «Сімейної газети» (29001, м.Хмельницький, вул. Шевченка, 38) чи на сторінці «Сімейної газети» у Фейсбук.

Ті, хто надішле свій відгук, отримає від редакції подарунок – календарик з портретом, який приносить щастя. Не забувайте повідомити для цього нам свою поштову адресу. А хто надішле фото чи ксерокопію газети, журналів минулих років з портретом та історією цієї дівчини, отримає від редакції подарунок – великий «Календар- енциклопедію на 2021 рік», який має 736 сторінок. Отож хай щастить вам, наші дорогі читачі. Ваша «Сімейка».

Більше історій та цікавинок читайте в «Сімейній газеті», яку можна передплатити онлайн та у відділеннях «Укрпошти».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую