ye-logo.v1.2

Хмельницкий шоумен хоче випити з Януковичем

Суспільство 3453
Анатолій Бєлєванцев, заступник директора Хмельницького центру культури і мистецтв, заслужений діяч мистецтв УкраїниВалерій Мурза, генеральний директор ТОВ “РосАпатитІнвест”Віталій Новіцький, бізнесменЛілія Майорова, перукар-стиліст, “Імідж-студія Лілії Майорової”Наталя Степанова, начальник Хмельницького міського фінансового управлінняПавло Польовий, шоумен, директор представництва “Радіо мелодія”
Анатолій Бєлєванцев, заступник директора Хмельницького центру культури і мистецтв, заслужений діяч мистецтв України. Фото: з архіву

“З ким із видатних особистостей ви б хотіли випити і про що довідатися?”, – з таким запитанням кореспонденти “Хмельницької народної газети “Є” звернулися до відомих хмельничан

Наталя Степанова, начальник Хмельницького міського фінансового управління:
“Я не відмовилася б випити чарку з Квентіном Тарантіно та поговорити з ним про життя. Він – доволі цікава та оригінальна особистість, але ми знаємо про його дивакувату поведінку лише з новин телебачення. Тож цікаво було б дізнатися, який він насправді, поспілкувавшись за неформальних обставин. А напій вибирала б залежно від обставин. Я люблю слабоалкогольні напої, тому, можливо, це був би лікер”.

Павло Польовий, шоумен, директор представництва “Радіо мелодія”:
“З усіх алкогольних напоїв перевагу надав би чарці горілки. Поспілкувався б на природі, десь на березі озера під час рибалки. З політиків я випив би з нашим президентом Віктором Януковичем. Мені цікаво спитати його: що ж таке зараз відбувається в Україні? Про український шоу-бізнес поговорив би з Володимиром Бебешком. Він – доволі грамотна людина, хоча інколи дивно поводиться та не завжди приймає правильні рішення.
Зі спортсменів я б запросив до розмови когось з фігуристів. Мені цікаво було б дізнатися про те, чому малі міста, на противагу великим, не мають льодової арени. Адже усюди живуть однакові люди, які мають такі ж самі права”.

Лілія Майорова, перукар-стиліст, “Імідж-студія Лілії Майорової”:

“Я випила б келих французького шампанського чи білого напівсолодкого вина з Наталією Могилевською. Вона цілком самодостатня жінка, яка сама себе, так би мовити, створила. Наталя, мов людина-літак: мала і злети, і падіння, але не втратила людських якостей. Вона благородна, ніколи не за­непадає духом і, як зазначають її друзі, вірний та надійний друг. Мені цікаво було б дізнатися у неї, як прожити наповнене життя, а не просто проіснувати в цьому світі”.

Анатолій Бєлєванцев, заступник директора Хмельницького центру культури і мистецтв, заслужений діяч мистецтв України:
“Не відмовився б випити чарчину української горілки з Віктором Януковичем. Темою для спілкування обрав би розвиток культури в Україні. За час його президенства я жодного разу не чув від нього про розвиток культури, наче цієї галузі взагалі не існує в нашій державі.
Якщо брати світові масштаби, то залюбки б випив з Еміром Кустуріцею і поговорив би про його творчість, процес створення фільмів. Загалом про його становлення як професійного режисера”.

Віталій Новіцький, бізнесмен:
“За келихом червоного вина поспілкувався б президентом США Бараком Обамою. Це цікава та прогресивна людина, бо який ще темношкірий досягнув би того, що став президентом цілої країни! Цікаво було б спитати в нього, коли він розвалить останню в світі імперію – Росію.
Якби був живий музикант Фредді Меркюрі, то я б з ним теж поговорив – про життя. Це – надзвичайна людина, і я вважаю його найталановитішим музикантом світу”.

Валерій Мурза, генеральний директор ТОВ “РосАпатитІнвест”:
“Насамперед, спитав би колишнього президента України Віктора Ющенка, як він міг втратити надбання Майдану-2004 і не побудувати європейську державу?! Звісно, для розмови обрав би суто чоловічий напій – нашу українську горілку та українську закуску – сало, оселедець з цибулькою тощо. З відомих спортсменів цікаво було б поговорити з Олегом Блохіним – це мій кумир. Хотів би дізнатися в нього, як з таким слабким складом гравців він планує досягнути висот на Євро-2012? Хоча я завжди в нього вірив, але тягар, за який він взявся, на мою думку, непосильний”.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую