ye-logo.v1.2

На Хмельниччині власникам електрокарів почали видавати зелені номерні знаки

Суспільство 1148
Реєстрація електрокарів буде відбуватися на загальних підставах.
Реєстрація електрокарів буде відбуватися на загальних підставах.. Фото: khm.hsc.gov.ua

Такі номерні знаки закріплюватимуться лише за транспортними засобами, які приводяться в рух електричним двигуном і не мають двигуна внутрішнього згоряння.

Сервісні центри Міністертства внутрішніх справ нещодавно розпочали видачу номерних знаків для електромобілів та електробусів. Як зазначають на сайті відомства, також визначені серії номерних знаків для особистих електромобілів, електромобілів-таксі, електробусів та інших типів електричного транспорту – з літеросполуками з латинської абетки.

«Для електромобілів, електромопедів та електромотоциклів – біла плашка з зеленими літерами і цифрами. Для електротаксі та електробусів – зелені цифри на темно-жовтому тлі. Такий дизайн використовують в Австрії, Німеччині, Норвегії, Великій Британії та багатьох інших країнах», — йдеться у повідомленні.

Як додають у сервісному центрі МВС, Україна є одним із лідерів за темпами росту придбання електромобілів. На сьогодні вже зареєстровано майже 23 тисячі таких автівок, у цьому році їх було на 42% більше, ніж торік. А протягом минулого року — зареєстровано на 77% таких автомобілів більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Більш детально про реєстрацію транспортного засобу в сервісному центрі МВС можна дізнатися за посиланням.

До теми: Як зареєструвати автомобіль чи отримати права під час карантину.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую