ye-logo.v1.2

Ще 10 мобільних бригад для виїзду до пацієнтів підозрою на коронавірус просять в НСЗУ

Суспільство 1427
Одна така мобільна бригада за місяць відбирає близько 700 зразків біоматеріалів на дослідження
Одна така мобільна бригада за місяць відбирає близько 700 зразків біоматеріалів на дослідження. Фото: ілюстративне ua.utro.news

Найбільше навантаження на такі мобільні бригади наразі в Хмельницькому та Кам’янці-Подільському.

У Хмельницькому додали ще дві мобільних бригади, які виїжджають для забору біоматеріалу на ПЛР-тестування у мешканців, в яких підозрюють Covid-19. Про це учора, 12 жовтня повідомив під час брифінгу перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш. Тож наразі, за його словами, в місті працює шість таких бригад.

«Навесні, щойно почалося поширення інфекції, було сформовано дві таких бригади. Зважаючи на те, що навантаження зростало, улітку додали ще дві бригади. І вже в жовтні - ще дві. Наразі навантаженість на них досить висока. Одна така мобільна бригада за місяць відбирає близько 700 зразків біоматеріалів на дослідження», - каже Роман Примуш.

Він додає, що найбільше навантаження на такі мобільні бригади наразі якраз в Хмельницькому, а також в Кам’янці-Подільському, де в жовтні додали ще одну бригаду.

«В районах ситуація дещо простіша, навантаження на такі бригади, які відбирають біоматеріали, менше. Загалом по області їх діє 55. З огляду на ситуацію, коли кількість хворих, а відповідно і викликів, зростає, ми звернулися до Національної служби здоров’я, з проханням збільшити кількість цих бригад на 10 – до 65-ти. В цьому є необхідність, щоб спрямувати їх у міста, де найбільша кількість викликів», - зазначив Роман Борисович.

Він також уточнив, що з моменту виклику такої бригади сімейним лікарем, до моменту приїзду пацієнта як правило минає не більше доби.

Додамо, що на забір біоматеріалів на ПЛР-дослідження виїжджають спеціальні бригади, створені на базі закладів охорони здоров’я, як правило при ПМСД або ж при лікарнях. У свою чергу швидка екстрена допомога працює виключно з викликами та госпіталізацією хворих.

Читайте також: Відверто про коронавірус з інфекціоністом, або Чому кожен хворий – це нова історія

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую