ye-logo.v1.2

Частина Хмельницької області потрапила до «червоної» зони

Суспільство 7686
«Червоний» рівень епідеміологічної небезпеки запровадили у Хмельницькому, Нетішині, Славуті та кількох районах
«Червоний» рівень епідеміологічної небезпеки запровадили у Хмельницькому, Нетішині, Славуті та кількох районах. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Карантинні обмеження «червоної» зони набувають чинності 19 жовтня.

Вчора, 15 жовтня, державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила «кольорові» рівні карантинної небезпеки. До «червоної» зони перевели кілька міст і районів Хмельницької області. Зокрема, до неї потрапив й Хмельницький. Крім того, державна комісія запровадила на таких територіях жорсткіші карантинні обмеження, які набудуть чинності у понеділок, 19 жовтня.

За інформацією пресслужби Кабміну, «червону» зону запровадили у Хмельницькому, Нетішині й Славуті, а також у Волочиському, Городоцькому, Дунаєвецькому, Красилівському, Старосинявському та Теофіпольському районах.

Державна та регіональна комісії з ТЕБ і НС спільно вирішили, що буде дозволено у «червоних» зонах краю. Зокрема, вони дозволили роботу громадського транспорту, навчальних закладів, закладів громадського харчування та торгово-розважальних центрів.

Оновлено. Сьогодні, 16 жовтня, на спільному брифінгу голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет і Хмельницький міський голова Олександр Симчишин детальніше розповіли про карантинні обмеження, які діятимуть у «червоних» зонах краю.

«Ми запропонували провести експеримент і на найближчий тиждень не запроваджувати жорстких обмежень. Це стосується лише двох областей: Хмельницької та Харківської, — каже Дмитро Габінет. — Таким чином у «червоних» зонах Хмельниччини можуть й надалі здійснюватися пасажирські перевезення, працюватимуть дитячі садочки, заклади позашкільної освіти, бари, ресторани, кафе, торговельні центри та інші суб’єкти господарювання».

Отже, громадський транспорт, залізничне та автобусне сполучення — не заборонили. Однак, якщо впродовж наступного тижня й надалі зберігатиметься різкий ріст захворюваності, карантинні обмеження можуть стати жорсткішими.

Читайте також: Кабмін продовжив дію карантину до кінця року та посилив обмеження

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую