ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В Укрзалізниці виступають проти зупинки залізничного сполучення в «червоних» зонах

Суспільство 2846
У «червоній зоні» залізничний транспорт продовжив курсувати й здійснювати висадку пасажирів
У «червоній зоні» залізничний транспорт продовжив курсувати й здійснювати висадку пасажирів. Фото: stock.adobe.com

Наразі в містах підвищеної епідеміологічної небезпеки посадка на потяги заборонена.

В Укрзалізниці закликали уряд попри погіршення епідситуації з коронавірусом не зупиняти залізничне сполучення. Таку позицію оприлюднила пресслужба перевізника.

Зокрема, у зверненні зазначають, що обмеження приміського й далекого пасажирського сполучення матиме негативний вплив на епідемічну ситуацію в Україні.

«За відсутності поїздів сотні тисяч людей будуть вимушені щоденно обирати для своїх подорожей автотранспорт, зокрема маршрутки. У більшості випадків маршрутні перевізники, на відміну від залізничних, не дотримуються належних протиепідемічних заходів. Натомість Укрзалізниця суворо дотримується всіх протиепідемічних заходів», - переконують в компанії.

Також, в компанії зазначають, що зупинка пасажирського залізничного сполучення призведе до вкрай негативних наслідків для національної економіки, адже значно погіршиться мобільність населення.

«Досвід інших європейських країн, які посилюють карантинні обмеження. Як правило, обмеження жодним чином не стосуються роботи транспорту. Укрзалізниця буде суворо дотримуватися всіх рекомендацій та рішень, прийнятих Кабінетом міністрів України та Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо пасажирського залізничного сполучення. Але, у свою чергу, сподіваємося, що ці рішення будуть державницькими та виваженими», - зазначають в Укрзалізниці.

Нагадаємо, АТ «Укрзалізниця» повідомила про скасування продажу квитків на потяги далекого сполучення зі станцій Хмельницький, Волочиськ, Славута та Дунаївці з 19 жовтня. Усе через те, що у деяких містах та районах Хмельницької області почав діяти «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки. Відповідно у цих містах залізничний транспорт продовжив курсувати й здійснювати висадку пасажирів. А ось сісти на потяг далекого сполучення там вже не можна.

Раніше, коментуючи ситуацію щодо запровадження «червоної зони» голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет повідомляв, що обмеження для нашої області будуть пом’якшеними і запровадження «червоної» зони карантину не вплине на пасажирські перевезення. Зокрема, додаткових обмежень не передбачено для перевезень залізничним транспортом.

А вже учора, 19 жовтня, перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш, пояснив, що ситуація, що склалася із залізничними перевезеннями - «це практика Укрзалізниці».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую