ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прогноз погоди на 21 жовтня: трохи «плюсів» до осінньої прохолоди

Суспільство 1259
За прогнозами Українського гідрометеоцентру, опадів у цей день не передбачається
За прогнозами Українського гідрометеоцентру, опадів у цей день не передбачається. Фото: автора

На Хмельниччині дещо потепліє.

У середу, 21 жовтня, на Хмельниччині, збережеться осіння прохолода. Щоправда, порівняно з вівторком, на декілька градусів потепліє.

За прогнозами Українського гідрометеоцентру, опадів у цей день не передбачається. День буде хмарним, однак з проясненнями. Сонце іноді визиратиме з-за хмар та прогріє удень повітря до +11-ти градусів. Уночі температура впаде до 2-4 градусів з позначкою «плюс».

Ресурс «Синоптик» прогнозує ще на декілька градусів тепліше удень – до +13-ти. За даними ресурсу, середа буде без опадів, однак небо переважну частину дня затягуватимуть хмари.

Як прогнозує синоптик Наталка Діденко середа трохи полякає нас нічним холодом (в Україні +1+6 градусів).

«А вдень сонце почне несміливо гріти наші сині носи - передбачається +10+15 градусів. Забігаючи трохи вперед, навіть скажу, що 22-го жовтня, у четвер, взагалі, потепліє до +12+18 градусів. Опади завтра малоймовірні. Подекуди тумани! Вітер з північно-західного поміняється на південно-західний, помірний, часом поривчатий», - зазначає Наталка Діденко.

Здавна 21 жовтня у народі вважалося днем похолодання: з цього часу починали серйозну підготовку до зими.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую