ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Оновлений список країн «червоної» зон: перелік від МОЗ

Суспільство 1833
МОЗ оновило список "червоної" зони
МОЗ оновило список "червоної" зони. Фото: з архіву

У списку 51 країна.

Станом на 23 жовтня Міністерство охорони здоров'я віднесло 51 країну до «червоної зони» за рівнем поширення COVID-19.

До країн «червоної зони» потрапили Чехія, Бельгія, Нідерланди, Чорногорія, Вірменія, Франція, Іспанія, Грузія, Великобританія, Португалія, Польща, Румунія, Хорватія, США, Австрія тощо.

До країн «зеленої зони» віднесені Італія, Угорщина, Туніс, Болгарія, Швеція, Албанія, Кіпр, Білорусь, Єгипет, Туреччина, Німеччина, Естонія, та інші.

Як повідомляє «Українська правда», перевірити умови в'їзду до країн, які впускають українців, можна за інтерактивною мапою МЗС.

«Україна включає до «червоного списку» держави, де кількість нових випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів перевищує аналогічний показник в Україні. Усі прибулі до України з «червоної зони» зобов'язані або піти на 14 днів на ізоляцію, або впродовж доби здати ПЛР-тест, або приїхати на територію України вже з готовими результатами тестування, зробленого не пізніше як за 48 годин до моменту перетину кордону», - йдеться у повідомленні.

Іноземці при в'їзді повинні мати поліс медичного страхування.

Читайте також: «Червоних» зон на Хмельниччині побільшало: які обмеження діятимуть

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую