ye-logo.v1.2

Навчання після канікул: яким школам на Хмельниччині пропонують дистанційку

Суспільство 6627
Лікарі продовжують фіксувати захворювання на COVID-19 серед освітян
Лікарі продовжують фіксувати захворювання на COVID-19 серед освітян. Фото: ілюстративне pixabay.com

Наразі хворіють майже пів тисячі працівників освітніх закладів.

Цього тижня закінчуються канікули, які через ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції, розпочалися завчасно тривалістю у два тижні – з 19 по 30 жовтня. В той же час, навіть під час канікул лікарі продовжують фіксувати захворювання на COVID-19 серед освітян. Про це сьогодні під час брифінгу розповів перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш.

«Наразі серед хворих - 481 вчитель або працівник закладів освіти. 15 випадків підтверджено лише минулої доби. Крім того, продовжують хворіти 129 учнів. Тобто, динаміка захворюваності не йде на спад. Тож щодо продовження роботи освітніх закладів після канікул наразі наш профільний департамент звернувся до усіх управлінь освіти на місцях, щоб заклади, які перебувають на територіях в «червоній» зоні, переходили на дистанційну або змішану форми навчання. Однак остаточне рішення мають приймати органи місцевого самоврядування, адже Державною комісією з ТЕБ та НС обмеження щодо роботи освітніх закладів не вводилися».

Втім, за словами Романа Примуша, позиція Державної комісії з ТЕБ та НС щодо освітнього процесу може бути змінена на наступному засіданні, яке має відбутися наприкінці цього тижня.

Разом з тим, наприклад, у Кам’янці-Подільському, який перебуває в «червоній» зоні, вже оголосили про те, що з понеділка школярі міста виходять на навчання. Як повідомляє міська рада, школи переходитимуть на дистанційне навчання у разі, коли 50 відсотків класів перебуватимуть на ізоляції.

Читайте також: ЗНО у 2021 році: хто має обов'язково складати тести

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую