ye-logo.v1.2

Офіційно: у Хмельницькому школам рекомендували відновити навчання

Суспільство 12279
Осінні канікули цьогоріч триваліші, ніж зазвичай
Осінні канікули цьогоріч триваліші, ніж зазвичай. Фото: ілюстративне pixabay.com

Наразі мова про дистанційне навчання не йде.

З 19 жовтня хмельницькі школярі перебувають на двотижневих канікулах, які мають тривати до 30 жовтня. Раніше у Міністерстві освіти зазначали, що те, у якому форматі продовжиться навчання - залежатиме від ситуації з поширенням коронавірусної інфекції (Covid-19). Утім, як сьогодні повідомив перший заступник Хмельницької ОДА Роман Примуш, оскільки навіть в «червоних» зонах Хмельниччини державною комісією з ТЕБ та НС обмеження щодо роботи освітніх закладів не вводилися, то остаточне рішення як навчатися після канікул мають приймати органи місцевого самоврядування.

Про те, що школярі повертаються з понеділка до звичного навчання, вже анонсували в Кам’янці-Подільському. Готуються до відновити навчання і навчальні заклади у Хмельницькому.

«Ми будемо рекомендувати освітнім закладам відновити навчання у такому ж форматі, як воно здійснювалося і до канікул, - повідомила сайту «Є» Надія Балабус, виконувачка обов'язків директора департаменту освіти та науки Хмельницької міськради. – Перехід на дистанційну форму навчання, згідно з тими рекомендаціями, які раніше давало МОЗ, відбуватиметься у випадку, якщо 50 відсотків класів перебуватимуть на ізоляції».

І додає, що у випадку змін, прийнятих на загальнодержавному рівні, будуть діяти виходячи із ситуації.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую