ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Фото заказника з Хмельниччини потрапило у десятку спецномінації «Вікі любить Землю»

Суспільство 1757
 Лісогринівецький заказник, Хмельницька область. Автор: Валентин Панчук
Лісогринівецький заказник, Хмельницька область. Автор: Валентин Панчук. Фото: wikilovesearth.org.ua

Світлина зроблена із дрона.

Другий рік поспіль в рамках «Вікі любить Землю» учасники могли змагатися в спецномінації «Найкраща аерофотозйомка» — фото з дрона, квадрокоптера чи будь-якого іншого літального апарата. На сайті фотоконкурсу показали десятку робіт, які визнали найкращими. Є там знімок заказника на Хмельниччині.

«Світлини оцінювало спеціальне журі — фахівці-фотографи з досвідом в аерофотозйомці. На відміну від минулого року, фото з повітря одночасно брали участь у якісній спецномінації, тому деякі вже перемогли в номінації «Найкраща світлина області», - зазначають на сайті міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю».

Всього до спецномінації подали 239 робіт. Журі оцінило їх за 10-бальною шкалою: спочатку всі, й у другому турі — 35 найрейтинговіших за результатами першого.

Сьоме місце у спецномінації посіла світлина Лісогринівецького заказника, зроблена Валентином Панчуком.

«Дуже цікавий знімок. Природа створила чітку межу між різними типами лісів (породами дерев). Завдяки використанню нової техніки — квадрокоптера автору вдалося якнайкраще показати це явище», — зазначив член журі Андрій Пирожок.

Додамо, що минулого року у трійку кращих цієї спецномінації також увійшли світлини Лісогринівецького заказника (автор Валентин Панчук) та Юхимовецького гідрологічного заказника (автор Наталія Мостова).

Читайте також: Світлини хмельницького фотографа стали кращими у двох номінаціях конкурсу «Вікі любить Землю»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую