ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на тиждень: чого очікувати в перші дні листопада

Суспільство 2127
Заморозків протягом тижня поки не прогнозують
Заморозків протягом тижня поки не прогнозують. Фото: автора

Опади прогнозують у вівторок та четвер.

За прогнозом Українського гідрометеоцентру, тиждень на Хмельниччині переважно минатиме без опадів. Щоправда, у вівторок, 3 листопада, можливі дощі на всій території області. Денна температура повітря протягом тижня сягатиме 9-11 градусів тепла. Уночі стовпчики термометра опускатимуться до 3-5-ти градусів з позначкою «плюс».

Дощі у вівторок та четвер прогнозує ресурс «Синоптик». За даними сайту, тиждень, переважно буде хмарним, а денна температура повітря – від 8-ми до 10-ти градусів з позначкою «плюс». Лише середа порадує сонячною погодою та безхмарним небом. У цей день потепліє до +12-ти. Нічна температура повітря протягом тижня опускатиметься до +3+5 градусів. Заморозків не прогнозують.

За словами синоптика Наталки Діденко, вівторок принесе дощі в західну частину України, на Схід, південний схід та зачепить частину Центру.

«Не забуваємо і шануємо тумани, особливо водії. Температура повітря завтра ще порадує, протягом дня в Україні +8+13 градусів. Тиждень у більшості буде сухим в Україні, дощі - лише завтра та в четвер, 5-го листопада. Найближче відчутніше похолодання - аж на наступному тижні, ближче до 13-14 листопада», - зазначає на своїй сторінці у фейсбуці Наталка Діденко.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую