ye-logo.v1.2

У Кам'янці-Подільському перейменували університет

Суспільство 6485
ПДАТУ змінив назву і набув статусу багатогалузевого університету
ПДАТУ змінив назву і набув статусу багатогалузевого університету. Фото: з фейсбуку

Також заклад набув статусу багатогалузевого університету.

Подільський державний аграрно-технічний університет перейменовано у Заклад вищої освіти «Подільський державний університет» (багатогалузевий і класичний університет). Як зазначають на сайті навчального закладу, перейменування відбулося згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня цього року.

Історія цього університету розпочалася понад 100 років тому, коли у 1919 році при Кам'янець-Подільському державному українському університеті почав функціонувати сільськогосподарський факультет. Загалом за період функціонування закладу підготовлено 63 084 фахівці, які у свій час працювали і зараз працюють в аграрному секторі та інших галузях народного господарства України. Серед них державні і політичні діячі, науковці, знані виробничники, фахівці, службовці збройних сил України, служби безпеки України і органів внутрішніх справ.

Сьогодні в структурі університету функціонують 4 факультети, 2 навчально-наукові інститути, Науково-дослідний інститут круп’яних культур імені О. Алексеєвої, навчально-науковий центр перепідготовки і підвищення кваліфікації, науково-дослідний центр «Поділля», ботанічний сад, 19 навчально-наукових лабораторій. До складу університету входять 7 фахових коледжів в Хмельницькій (Кам’янець-Подільський, Шепетівський, Новоушицький фахові коледжі), Тернопільській (Бучацький фаховий коледж), Чернівецькій (Кіцманський, Хотинський фахові коледжі) Івано-Франківський (Снятинський фаховий коледж) областях.

До теми: Рейтинг вишів 2020. Один з університетів Хмельниччини у сотні кращих.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую