ye-logo.v1.2

Поблизу Ярмолинців виявили арсенал боєприпасів часів Другої світової війни

Суспільство 1620
Цього дня заплановано знищити ще 14 боєприпасів, виявлених напередодні
Цього дня заплановано знищити ще 14 боєприпасів, виявлених напередодні. Фото: km.dsns.gov.ua

Впродовж трьох днів піротехніки знищили майже сотню боєприпасів, знайдених в урочищі «Евеліна».

Сьогодні, 12 листопада, піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області продовжуватимуть знищувати вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни. Цього разу їм необхідно подбати про знешкодження 14 боєприпасів. Вони є частиною арсеналу, який виявили кілька днів тому в урочищі «Евеліна» поблизу Ярмолинців.

У пресслужбі ДСНС у Хмельницькій області повідомили, що 11 листопада піротехніки у спеціально відведеному місці підірвали 56 артилерійських снарядів 76-го калібру часів Другої світової війни. Їх виявили 10 листопада в урочищі «Евеліна».

Проте це не перша небезпечна знахідка, виявлена у цьому лісовому масиві впродовж кількох останніх днів. Загалом впродовж трьох днів рятувальники вилучили та знешкодили 90 вибухонебезпечних предметів. Фактично усі належать до відносно великого арсеналу боєприпасів.

Наприклад, 11 листопада сапери додатково виявили ще 14 вибухонебезпечних предметів. Зокрема, один 152-міліметровий артснаряд, шість 88-міліметрових артснарядів, шість 76-мілметрових артснарядів і один підривник до артснаряда. Їх мають знищити сьогодні, 12 листопада. Наразі територію з небезпечними знахідками охороняють правоохоронці.

Нагадаємо, в урочищі «Евеліна» подібні вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни знаходили й у попередні місяці. Наприклад, у липні Держана служба з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомляла про виявлення там шести мін і артилерійських снарядів.

Читайте також: Карантин вихідного дня та відмова від адаптивного карантину: уряд запровадив нові правила

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую