ye-logo.v1.2

Поїзд імені розвідника Максима Яровця «Хмельницький – Лисичанськ» відновить рух

Суспільство 866
У перший рейс із Хмельницького потяг «Максим Яровець» вирушить 13 грудня о 17.24
У перший рейс із Хмельницького потяг «Максим Яровець» вирушить 13 грудня о 17.24. Фото: armyinform.com.ua

Перший рейс після тривалої перерви відбудеться у грудні.

Потяг «Хмельницький – Лисичанськ», названий на честь загиблого хмельничанина, командира роти розвідки лейтенанта Максима Яровця, відновлює рух. Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України «АрміяInform».

«З середини грудня поїзд № 138/137, який сполучає обласний центр з Лисичанськом, відновлює свій рух. Він, як і раніше, курсуватиме щодня, долатиме під час рейсу понад тисячу кілометрів і проїжджатиме територією 5 областей України. Дістатися з Хмельницького на Луганщину без пересадок – упродовж 8 місяців через пандемію пасажири Укрзалізниці не могли», - йдеться у повідомленні.

Минулого року поїзд він перевіз майже півтора мільйона пасажирів. Але особливим його вважають не через це. У 2019 році потягу присвоїли ім’я «Максим Яровець». Він єдиний в Україні названий на честь полеглого на Сході військового.

Продаж квитків на потяг уже відкритий і придбати їх можна уже на 13 грудня. Із Хмельницького він вирушає о 17.24 і до Лисичанська прибуде за 20 годин. На 31 грудня – квитків у продажу немає, ймовірно у цей день не курсуватиме. Однак уже із 1 січня квитки доступні.

Поїзд заїжджає Вінницю, Київ, Миргород, Полтаву, Харків, Сватове, Рубіжне та інші станції.

 

  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую