ye-logo.v1.2

Ціна на газ у грудні: скільки платити мешканцям Хмельниччини

Суспільство 5898
Постачальники газу для населення оприлюднили грудневі ціни на газ
Постачальники газу для населення оприлюднили грудневі ціни на газ. Фото: ілюстративне pixabay.com/

Окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку.

Постачальники газу для населення оприлюднили грудневі ціни на газ. Отож, за оприлюдненою інформацією ТОВ «Хмельницькгаз Збут» для споживачів – клієнтів, які користуються послугами цього товариства, ціна за блакитне паливо не змінилася і становитиме 8,87 гривні за 1 кубічний метр, як і переднього місяця.

Для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, яких обслуговує ПАТ «Шепетівкагаз», ціна за спожитий газ у грудні також не зросте, порівняно з листопадом, і становитиме 8,59 гривні за метр кубічний.

Нагадаємо, у листопаді ціни на газ для населення, порівняно з жовтнем, зросли на понад 2 гривні.

Нагадаємо, що окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Згідно з рішенням НКРЕКП, вартість доставки газу для абонентів АТ «Хмельницькгаз» з першого липня становить 1,104 гривні за один метр кубічний на місяць. Для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, за доставку якого відповідає ПРАТ «Шепетівкагаз», доставка природнього газу з першого липня 2020 року складає 0,684 гривні за 1 кубічний метр газу. Вартість доставки газу розраховується індивідуально для кожного клієнта і залежить від використаного ним обсягу газу в минулому «газовому» році. Порівняно з попереднім місяцем вона не змінилася, і, як завжди, має сплачуватися окремо.

Читайте також: У Нетішині найнижчі, а Теофіполі найвищі: які зарплати на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую