ye-logo.v1.2

Порушення карантину вихідного дня: двоє хмельничан змогли уникнути відповідальності

Суспільство 1936
Правоохоронці намагалися притягнути до відповідальності продавця та офіціанта
Правоохоронці намагалися притягнути до відповідальності продавця та офіціанта. Фото: ілюстративне з архіву редакції

На обох правоохоронці склали адмінпротоколи у перший день дії карантину вихідного дня.

Днями Хмельницький міськрайонний суд розглянув дві справи щодо притягнення місцевих жителів до відповідальності за порушення карантину вихідного дня. Про це свідчать постанови, винесені 25 листопада.

Згідно з текстом першої постанови, близько опівдні 14 листопада, тобто у перший день дії карантину вихідного дня, працівники поліції виявили, що один з непродовольчих магазинів на вулиці Проскурівській продовжує працювати. Тому вони склали на продавця торгового закладу протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Під час розгляду справи суд встановив, що цей магазин торгує мобільними телефонами та аксесуарами, а також 14 листопада всередину заходили відвідувачі. Це ж підтвердив захисник обвинуваченого. Однак працівники поліцію не надали суду належних доказів, щоб встановити провину продавця.

Тому Хмельницький міськрайонний суд постановив закрити справу через відсутність складу адміністративного правопорушення.

Ввечері того ж дня правоохоронці склали адмінпротокол на офіціанта одного із закладів громадського харчування, який розташований на вулиці Проскурівській. На думку працівників поліції, чоловік порушив правила карантину вихідного дня, адже продовжував приймати відвідувачів всередині кафе.

На судове засідання обвинувачений не прийшов, тому справу розглядали без його участі. Суд встановив, що у складеному на нього протоколі вказано, що він працює офіціантом. Відповідно від не проводить діяльність у сфері торговельного та побутового обслуговування населення, а тому він нічого не порушував. Тобто хиба правоохоронців полягала у тому, що вони склали протокол не на власника закладу, а на його працівника.

Таким чином Хмельницький міськрайонний суд постановив закрити справу через відсутність складу адміністративного правопорушення.

Наразі обидві постанови не набули остаточної законної сили, адже на них можна подати апеляцію впродовж десяти днів з дати їх винесення.

Читайте також: Запровадження повного локдауну: позиції Хмельницької ОДА та уряду

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую