ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Локдаун в Україні: що думають люди (результати опитування)

Суспільство 2039
В опитуванні взяли участь більше чотирьох сотень відвідувачів сайту «Є»
В опитуванні взяли участь більше чотирьох сотень відвідувачів сайту «Є». Фото: з архіву

На сайті «Є» завершилося голосування, участь в якому взяли більше чотирьох з половиною сотень респондентів.

На сайті «Є» завершилося опитування, яке розпочалося 26 листопада щодо можливого введення жорсткого карантину. Нагадаємо, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков запропонував не чекати свят, а ввести локдаун якомога швидше. Підтримують чи ні таку позицію читачі – ми поцікавилися в опитуванні.

Отож ми запитали у користувачів сайту: «Чи потрібно в Україні вводити жорсткий карантин?» Відповісти на запитання нашого опитування виявили бажання понад чотири з половиною сотні відвідувачів сайту, обравши ту чи іншу із запропонованих відповідей.

Отож, більшість з тих, хто проголосував, підтримує жорсткий карантин: ствердну відповідь «так» дали 39,39 відсотка респондентів (180 голосів). Категоричне «ні» жорсткому карантину сказали 28,23 відсотка (129 голосів). 17,51 відсотка (65 голосів) респондентів підтримують варіант «можливо, але з компенсацією працюючим». Жорсткий карантин, але «лише на новорічно-різдвяні свята» обрали 14,22 відсотка учасників опитування. 0,65 відсотка (3 голоси) вказали свій варіант відповіді, зокрема, і такий, що потрібно було б закрити школи.

Більшість з тих, хто проголосував, підтримує жорсткий карантин. 

Опитування щодо того чи потрібно вводити локдаун якомога швидше, провели і на сторінці Сайт «Є». Новини у фейсбуці, попросивши користувачів соцмережі поставити смайлик з сердечком (тримаймося), якщо вони підтримують введення локдауну якомога швидше, та «злий» смайлик, якщо ні. Пост отримав 87 реакцій, з яких 35 «проти» локдауну та 19 таких, що вважають його введення правильним.

Також під опублікованим постом отримали понад чотири десятки коментарів. Переважно, люди висловлювали власну думку з приводу жорсткого карантину. Прямих відповідей на підтримку локдауну чи проти нього було всього десять: дві «за» введення жорсткого каратину та вісім – проти.

Додамо, що опитування не є репрезентативним. Воно тривало 26 по 30 листопада. За цей час було отримано 457 голосів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую