ye-logo.v1.2

У заказнику на Деражнянщині знищили місця гніздування птахів

Суспільство 1547
Пошкодження греблі призвело до знищення місць гніздування водоплавних птахів, а також зростання унікальних вільхових насаджень…
Пошкодження греблі призвело до знищення місць гніздування водоплавних птахів, а також зростання унікальних вільхових насаджень…. Фото: Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області

Екологи вбачають в цьому ознаки кримінального правопорушення.

Руйнування місць перебування водоплавних птахів та тварин зафіксували екологи на Деражнянщині. Про це повідомляють в Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області. Зазначають, що у період з 19 по 20 листопада провели перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в частині охорони і використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду Шиїнецькою сільською радою Деражнянського району, на території якої знаходиться гідрологічний заказник місцевого значення «Шиїнецький».

«Під час перевірки інспекторами було виявлено пошкодження земляного валу (греблі) та відкриття всіх заставок дамби невідомими особами, що призвело до знищення умов та місць перебування, гніздування водоплавних птахів та тварин, а також місць зростання водно-болотної рослинності та унікальних вільхових насаджень, що зростають на притерасній частині заказника», - зазначають екологи.

Додають, що такі злочинні дії, спричинені невідомими особами, призвели до значного пониження рівня води в гідрологічному заказнику місцевого значення «Шиїнецький», що в свою чергу загрожує порушенням режиму території заказника та може призвести до незворотних наслідків.

У зв’язку із тим, що Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області вбачає ознаки кримінального правопорушення проти довкілля та пошкодження територій, взятих під охорону держави, а також об’єктів природно-заповідного фонду, матеріали за цим фактом направили до обласної прокуратури.

Читайте також: Красилівському підприємству хочуть анулювати дозвіл на водокористування: що це означає для населення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую