ye-logo.v1.2

Російські курсанти-ракетники навчаються на картах Хмельниччини

Суспільство 4052
На карті видно назву міста та ближніх сіл
На карті видно назву міста та ближніх сіл. Фото: скрін з відео

Фрагменти з мапами показали у відео російського телеканалу.

Майбутні російські офіцери-ракетники відпрацьовують тактику бойового патрулювання на картах населених пунктів Хмельниччини. Відео із фрагментами території нашої області продемонстрували в ефірі одного із російських федеральних телеканалів.  

Програма опублікована у Ютубі 11 грудня 2020 року і присвячена дню ракетних військ стратегічного значення. У ній розповідається про методи, обладнання й тактику навчання майбутній офіцерів в академії Ракетних військ стратегічного призначення імені Петра Великого. В одному із фрагментів програми згадується про відпрацювання курсантами-випускниками бойового патрулювання.

«Курсанти відпрацьовують навички під час здійснення умовного маршруту в районі бойового патрулювання. Роблять це вони на спеціальних тренажерах. Курсант підкориговує координати й визначити місце знаходження агрегату», - йдеться  в сюжеті.

На екрані транслюють карту, по якій відбувається навчання, де вказана назва населеного пункту - Старокостянтинів із ближніми селами. Також можна розгледіти декілька сіл, які знаходять поблизу міста Хмельницького. 

Наразі офіційної якоїсь реакції на такі дії росіян від компетентних органів України не було.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую