ye-logo.v1.2

На Хмельниччині прокуратура намагається повернути пасовища державі

Суспільство 1696
Ці землі раніше використовувало місцеве населення для випасання худоби
Ці землі раніше використовувало місцеве населення для випасання худоби. Фото: ілюстративне pixabay.com

Правоохоронці стверджують, що їх незаконно передали у приватну власність.

Співробітники Хмельницької обласної прокуратури виявили черговий випадок неправомірного відчуження земель державної власності. Цього разу йдеться про ділянки, які розташованої за межами населених пунктів Кустовецького старостинського округу Полонської територіальної громади. Щоб повернути землю у державну власність, правоохоронці подали позов до суду. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

За її інформацією, загальна площа відчужених з державної власності земель, розташованих за межами населених пунктів Кустовецького старостинського округу, становить 16 гектарів. Їх тривалий час місцеве населення використовувало для випасання худоби.

«Хоча сільській раді надали дозвіл на відведення цих земельних ділянок для потреб громади, вони опинилися у приватній власності. Землю неправомірно відчужили з державної власності на основі наказу Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області. Наразі прокуратура вже подала позов до суду про визнання недійсним цього наказу», — зазначили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

Також її представники додають, що нині половина позовів про повернення до державної власності земель вартістю пів мільйона гривень уже задоволено. Решта — перебуває на розгляді у судах.

Читайте також: На Полонщині засудили директора фірми, який привласнив гроші на ремонт школи

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую