ye-logo.v1.2

Вища рада правосуддя звільнила суддю Віньковецького райсуду

Суспільство 706
Суддю звільнили за власним бажанням
Суддю звільнили за власним бажанням. Фото: pixabay.com

Олександра Потапова звільнили за власним бажанням.

Учора, 17 грудня, Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами, а саме у зв’язку з поданням заяв про відставку та про звільнення за власним бажанням. У переліку семеро суддів з різних регіонів, серед них і Хмельниччини.

«Вища рада правосуддя вирішила звільнити у відставку Олександра Омеляновича Потапова – з посади судді Віньковецького районного суду Хмельницької області», - йдеться у повідомленні.

Згідно із даними з декларації, в Олександра Омеляновича є частка напівпідвального приміщення у місті Шахтарськ Донецької області, автомобіль «Volkswagen Polo», причеп та мотоцикл МТ-10, користується автомобілем «ВАЗ», який є у власності його батька. У судовій адміністрації судді торік нарахували 583 157 гривень зарплати. Спільно із дружиною зберігав 160 тисяч гривень.

Ірина Потапова, дружина звільненого судді, має земельну ділянку, літню кухню та будинок з гаражем у Віньківцях, частку напівпідвального приміщення та квартиру у Шахтарську. За основним місцем роботи, яке не вказане у декларації чоловіка, заробила 59 129 гривень зарплати.

Читайте також: Зеленський відзначив хмельницьку суддю у відставці

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую