ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині в лісі заблукав 81-річний дідусь

Суспільство 1279
На Хмельниччині поліцейські оперативно розшукали зниклого 81-річного пенсіонера, який заблукав у лісі
На Хмельниччині поліцейські оперативно розшукали зниклого 81-річного пенсіонера, який заблукав у лісі. Фото: Поліції Хмельницької області

Пошуки тривали декілька годин.

У суботу, 23 січня близько 20.00 години до поліції в Ізяславі звернулися родичі із повідомленням про те, що зник їхній 81-річний дідусь.Як повідомляють у Нацполіції Хмельницької області,  пенсіонер ще близько 15.00 години пішов з дому у невідомому напрямку.

«Оскільки на вулиці вже було геть темно і холодно, важливо було знайти пенсіонера якнайшвидше. Ситуацію ускладнювало те, що його мобільний телефон був вимкнений. Тож до пошуків дідуся був залучений практично весь особовий склад відділку поліції», - кажуть правоохоронці.

Під час спілкування з родичами правоохоронці дізналися, що пенсіонер любив гуляти у лісі неподалік Ізяслава. Тому вирішили прочісувати лісосмугу і до 10-ї вечора таки знайшли дідуся — живого і неушкодженого. Він розповів, що незчувся, як на вулиці стемніло, і втратив орієнтир.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую