ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ціна на газ у лютому: як змінилася вартість для мешканців Хмельниччини

Суспільство 7240
Постачальники газу для населення нашої області оприлюднили ціни на газ у лютому
Постачальники газу для населення нашої області оприлюднили ціни на газ у лютому. Фото: з архіву

Окрім вартості блакитного палива, окремо потрібно платити ще за його доставку.

Постачальники газу для населення нашої області оприлюднили ціни на газ у лютому. Нагадаємо, 18 січня, уряд зобов’язав їх не піднімати ціни на блакитне паливо вище рівня встановленої граничної ціни - 6 гривень 99 копійок за кубометр газу. Таке обмеження ціни буде діяти до кінця цього опалювального сезону або завершення карантину, але не пізніше 31 березня.

Отож, за оприлюдненою інформацією ТОВ «Хмельницькгаз Збут» для споживачів-клієнтів, які користуються послугами цього товариства, ціна за блакитне паливо у лютому складе 6,99 гривні за кубометр газу. У товаристві нагадують, що у січневих рахунках ціна газу буде 9,91 гривні за кубометр.

Для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, яких обслуговує ДП «Шепетівкагаз», ціна за спожитий газ у лютому також становитиме 6,99 гривні за метр кубічний блакитного палива. А в січневих платіжках вартість одного кубічно метра газу для споживачів, яких обслуговує «Шепетівкагаз» складе 8,59 гривні.

Разом з тим газопостачальна компанія «Нафтогаз» встановила ціну на газ у лютому для населення на рівні 6,86 гривні за кубометр. У січні споживачі, яких обслуговує цей постачальник газу, сплатять за блакитне паливо по 7,22 гривні за кубометр газу.

Додамо, що окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Тариф на транспортування газу змінився з 1 січня. Відтак, згідно з рішенням НКРЕКП, вартість доставки газу для абонентів АТ «Хмельницькгаз» з 1 січня становить 1,99 гривні. А для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, за доставку якого відповідає ПрАТ «Шепетівкагаз», - 1,30 гривні. Додамо, що плата за доставку газу сплачується щомісячно і розраховується окремо для кожного споживача. Вона залежить від об’єму спожитого блакитного палива впродовж «газового року». Він охоплює період з 1 жовтня до 30 вересня.

Нагадаємо, після оприлюднення цін на газ у грудні, Хмельниччиною, як і Україною загалом, прокотилася хвиля мітингів проти підвищення тарифів. Звернення до центральної влади з вимогами знизити вартість газу приймали і на рівні міських та обласних рад.

Читайте також: Як змінити постачальника газу: хмельничанин ділиться досвідом

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую