ye-logo.v1.2

У Меджибожі шукають ідеї для мистецької локації

Суспільство 572
Меджибіж цього року святкуватиме ювілей з часу першої писемної згадки про місто
Меджибіж цього року святкуватиме ювілей з часу першої писемної згадки про місто. Фото: з архіву

У червні селище святкуватиме ювілей з часу першої писемної згадки про місто - 875 років.

У Меджибізькій територіальній громаді оголосили конкурс ідей для встановлення пам’ятника чи скульптури. Проект хочуть втілити в життя до річниці селища, яку відзначатимуть 12-13 червня.

Як зазначають в Меджибізькій громаді, нова локація має бути виконана згідно з сучасними тенденцій в мистецтві. Уточнюють, що жителі Меджибожа та його вихідці, а також туристи можуть запропонувати ідеї для митців, а відповідальні у громаді особи прослідкують, щоб втілили її якісно.

Ідеї можна описати в коментарях під дописом на сторінці Меджибізької громади у фейсбуці або надсилати на електронну адресу osvita.medjibij@ukr.net, з приміткою «Ідея Нового Меджибожа».

Нагадаємо, селище Меджибіж цього року святкуватиме ювілей з часу першої писемної згадки про місто - 875 років. Перша згадка про літописне Межибоже датується 1146 роком, археологічні дослідження, які тривають на території замку протягом десятиліть, доводять, що поселення, найвірогідніше укріплене, існувало тут наприкінці ХІ столітті. Це підтверджується знахідкою давньоруської свинцевої печатки київської митрополії 1090-х років, на яку натрапили під час розкопок 2017 року на території фортеці.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую